GO karta

Právní podmínky

Balíček 50 MB dat na rozjezd

Každý účastník, který si nově aktivuje SIM kartu GO zdarma s přednabitým kreditem s tarifem NA!VÝBĚR zakoupenou po 1. 6. 2018, automaticky získá na 30 dní výhodu Balíček 50 MB dat na rozjezd. ▪ Účastník je o aktivaci výhody informován vždy SMS zprávou ▪ V případě přechodu z O2 Předplacené služby na O2 Mobilní hlasovou službu není možné výhodu převést. ▪ Výhoda není kompatibilní s balíčky mobilního internetu. V případě aktivní výhody a aktivace balíčku mobilního internetu se výhoda deaktivuje. Výhodu nelze převést na jiné telefonní číslo. Balíček lze využívat v zóně EU. ▪ O2 si vyhrazuje právo omezit nebo přerušit poskytování všech služeb poskytovaných prostřednictvím předplacené karty nebo odebrat výhodu v případě zneužití nebo podezření na zneužití služeb dle článku 7.1. odst. d) nebo čl. 7.2. odst. b) Všeobecných podmínek pro poskytování O2 Předplacené služby vydaných O2.

Volání do O2 zdarma k tarifu NA!VÝBĚR

Každý účastník, který si nově aktivuje SIM kartu s přednabitým kreditem s tarifem NA!VÝBĚR zakoupenou po 1. 8. 2017, automaticky získá na 30 dní výhodu Volání do O2 zdarma (dále jen "výhoda"). Účastník, který si nově objedná O2 Předplacenou službu s tarifem NA!VÝBĚR prostřednictvím www.simzdarma.cz, získává výhodu po dobití kreditu ve výši nejméně 300 Kč.

Na výhodu dle této akce má účastník nárok pouze na základě dobití, která jsou realizována do 12 měsíců od okamžiku prvotního nastavení výhody, o kterém byl účastník informován SMS zprávou.

O2 si vyhrazuje právo omezit nebo přerušit poskytování všech služeb poskytovaných prostřednictvím předplacené karty nebo odebrat výhodu v případě zneužití nebo podezření na zneužití služeb dle článku 7.1. odst. d) nebo čl. 7.2. odst. b) Všeobecných podmínek pro poskytování O2 Předplacené služby vydaných O2.

Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů. Provozovatelem stránek je O2 Czech Republic a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl B, vložka 2322. Podmínky cookies